DLA NAUCZYCIELI

To miejsce pełne inspiracji i motywacji dla wszystkich nauczycieli, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę edukacyjną. Można tu znaleźć:

 - pani kingainformacje o sprawdzonych miejscach/ wycieczkach wartych uwagi;

- informacje o ciekawych ludziach, z którymi warto nawiązać współpracę;

- informacje o ciekawych wydarzeniach, którymi warto się zainteresować;

- moje sprawdzone pomysły i inspiracje do codziennej pracy z dziećmi.

Oczywiście zapraszam wszystkich nauczycieli odwiedzających mojego bloga do współpracy w rozbudowie tej strony. Chętnie zapoznam się i z Waszymi pomysłami!

A tymczasem…

powstanieOD-2009OGRÓD DOŚWIADCZEŃ - to obowiązkowe miejsce do odwiedzenia w Krakowie lub okolicach. Na sześciu hektarach parkowej zieleni znajdują się oryginalne, duże urządzenia, których zadaniem jest pobudzać do myślenia i uczyć, ale również bawić tak, by przyswajanie wiedzy stało się przyjemnością, niezależnie od wieku. Urządzenia rozmieszczone są w grupach tematycznych obejmujących optykę, hydrostatykę, akustykę i mechanikę.
farma iluzjiFARMA ILUZJI – to miejsce wyjątkowe. Doskonałe na jednodniową wycieczkę z całą klasą. To miejsce „umożliwi miłe sprzędzenie czasu i odpoczynek na łonie natury, ale jednocześnie pozwoli zaskoczyć nasz racjonalny umysł i przewrócić zwyczajowe postrzeganie świata”
konradKONRAD MODZELEWSKI - Iluzjonista, komik, żongler. Bardzo barwna postać z bogatą ofertą edukacyjną i świetnym podejściem do dzieci. Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy podczas „konradowego show” sprawia, że to znakomity pomysł na urodziny lub ciekawą lekcję dla dzieci w przedszkolu lub dla uczniów podstawówki.

 

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.